Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
ABACUS Business & Wellness Hotel****

Hotel ABACUS, najnovší wellness hotel Stredného-Maďarska sa nachádza pri západnej bráne župy Pest, vzdialený len 15 km od Budapešti, 170 km od Bratislavy, v obci Herceghalom.

Hotel disponuje kapacitou spolu 128 izieb a apartmánov. V jeho prvotriednej reštaurácii sa o kulinárske pôžitky starajú uznávaní majstri kuchári. ABACUS Golf Centrum a ABACUS Spa Wellness ríša poskytujú luxusné podmienky pre oddych a osvieženie.

Lokalita: Herceghalom
Budapest a okolie, HU

Herceghalom

Obec Herceghalom leží v aglomerácii hlavného mesta, v jej najzápadnejšej časti. V budúcnosti môže ako zelená brána Budapešti zohrávať dôležitú úlohu v cestovnom ruchu a obchode. Vďaka programu Talentis sa stáva čoraz dôležitejším obchodným centrom regiónu.

Najvzácnejším prírodným bohatstvom obce Herceghalom sú 2 vŕtané termálne studne, lesy obkolesujúce obec, bohaté na zver a veľmi obľúbené miesto pre poľovnícky turizmus. Jedinečný 100-ročný gaštanový rad sa časom stal symbolom obce.

Ubytovanie

Izba Superior

74 Superior izieb vybavených balkónom poskytujú kompaktný a pohodlný priestor pre krátkodobých cestujúcich ale aj pre hostí tráviacich v hoteli dlhšiu dobu. Rozloha Superior izieb: 24,3 m2

Izba Superior Connectinag

8 izieb Superior Connecting vybavených balkónom boli inšpirované potrebami väčších rodín, ich izby sú navzájom spojené, priechodné. Rozloha Superior Connecting izieb: 2 x 24,3 m2.

Junior suite

6 apartmánov s vyvýšeným podlažím vybavených balkónom očakáva hostí exkluzívnym prostredím. Rozloha Junior suite: 36,6 m2.

Deluxe suite

4 DeLuxe apartmány poskytujú veľké priestranstvá, rozľahlú terasu a prekrásny výhľad. Rozloha Deluxe suite: 32,6-34,2 m2 + terasa 13,6 m2.

President suite

Prezidentský apartmán hotela ABACO poskytne bezstarostný pobyt a pohodlie na svetovej úrovni aj pre skúsených VIP cestujúcich. Rozloha President suite: 41,1 m2 + terasa 36,1 m2.

Reštaurácia

Reštaurácia ABACUS pod vedením executiv chefa Viktora Segála Vás zavedie do sveta harmónie chutí medzinárodnej a maďarskej kuchyne. Gastronomický zážitok vysokej úrovne je garanciou úspechu obchodného alebo rodinného podujatia.

Wellness

 • 25 m dlhý plavecký bazén
 • zážitkový bazén
 • fínska sauna, infrasauna
 • fitness

Ponuka programov Hotela ABACUS Business a Wellness****

 • Ukážka drezúry koňov
 • Konské preteky
 • Výučba jazdy na koni
 • Konské túry
 • Jazda kočom po území strediska resp. v obci Herceghalom
 • Jazda na poníkoch pre deti
 • Golf
 • Návšteva vínnej pivnice
 • Rybolov
 • Potápanie
 • Motorové rogalo
 • Let teplovzdušným balónom
 • Individuálne, na mieru šité programy počas podujatí

 

 

KONTAKT:

Adresa: 2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Tel.:  +36-23/532-360 

Fax: +36-23/532-361

E-mail: hotel@abacus.hu

Web:  www.abacushotel.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA