Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Anna-Mária Villa Hotel**** Balatonföldvár

Anna-Mária Villa Hotel  je štvorhviezdičkový hotel, otvorený počas celého roka, s kapacitou 110 osôb. Jeho izby sú dvoj, troj a štvorposteľové, s možnosťou prístelku.

Náš rodinný wellness hotel sa nachádza na južnom brehu Balatonu, priamo na nábreží. Oplotený, tienistý, rozsiahly park poskytuje bezpečný priestor, rýchle oteplenie plytkej vody,  je ideálnym miestom na strávenie dovolenky najmä pre rodiny s malými deťmi. Deti do 6 rokov ZADARMO.

Lokalita: Balatonföldvár
Balaton, HU

Ubytovanie – hotel sa skladá z 3 budov, ponúka ubytovanie v 34 izbách:

Budova s názvom Anna

Viac ako 100-ročná budova  bola kompletne zrekonštruovaná, hosťom je k dispozícií 9 komfortne vybavených izieb a salóniky. Budova poskytuje komplexné služby vhodné na školenia a spoločenské podujatia, tiež si tu môžete zahrať biliard či stolný futbal.

Budova s názvom Vilma

Na prízemí úplne novej budovy sa nachádza reštaurácia a wellness centrum. Na poschodí hotelovej budove je 10 rodinných izieb a ďalších 3 izieb.

Budova s názvom Mária

Táto zrekonštruovaná budova je ostrovom pokoja, nachádza sa tu 13 izieb. Na prízemí hotela je k dispozícii bar. Galéria je vhodná aj na školenie a rôzne súkromné či firemné akcie s kapacitou cca 15-20 ľudí.

Služby pre deti  - Náš hotel nezabúda ani na najmenších!

 • pre pohodlie dieťaťa: detská postieľka, cestovná postieľka, vaňa, sedadlo na WC, nočník, stolica, stolička na kŕmenie, prebaľovací stôl, detské obliečky, detské sedadlo na bicykel
 • pre bezpečie dieťaťa: nefajčiarsky hotel, krytka na konektor, stráženie detí, digitálny teplomer, lieky bez receptu, ohrievač detskej stravy
 • pre radosť detí: detské hračky, spoločenské hry, detský kútik, drevené detské ihrisko, remeselnícke programy, stavebnica, plyšové zvieratká, bábiky, krytý a vonkajší detský bazén, bábkové divadlo, detské jedlá a nápoje

Gastronómia

 • široký výber jedál maďarskej kuchyne, vynikajúci sortiment
 • bohaté raňajky formou bufetu - 7 -10 hod.
 • obedy a večere formou bufetu 
 • koktail bar pri vonkajšom bazéne
 • v prestávke konferencie, stretnutia - káva, čaj, nealkoholické nápoje, slané a sladké sušienky, ovocie
 • špeciálne prestávky vonku - varené víno, čaj, pečené gaštany, živá hudba (harmonika) na brehu jazera Balaton

Wellness

 • masáže, zábaly
 • fínska sauna, infrasauna, parná kabína
 • ochladzovací bazén, ľadová studňa
 • kúpeľ nôh
 • vonkajší bazén, vnútorný zážitkový bazén
 • aromaterapická kúpeľ
 • relaxačná miestnosť
 • infrasolárium

Šport a voľný čas

ping-pong, tenis, darts, plážový volejbal, hra v kolky, plážový futbal, záhradný šach, bedminton, kanoe, požičovňa bicyklov, stolný futbal

Programy a služby

športové súťaže a hry, internet, organizovanie programov, túry, ochutnávka vín

 

KONTAKT:

Adresa: H-8623 Balatonföldvár, Rákóczi u. 9.

Tel: +3684 540 007,  Mobil: +3630 691 6425

E-mail: info@amv.hu

Web: www.amv.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA