Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Corvus Hotel*** Bük

Rodinný a priateľský Corvus Hotel Bük sa nachádza v centre kúpeľov Bük, 110 m od vchodu do kúpeľov, s výhľadom na vlastný zelený park hotela.

V roku 2000 po kompletnej obnove hotela ponúkame 3 typy izieb, superior je nový a komfortne vybavený, classic je tiež obnovený a pohodlne zariadený novým nábytkom, vynovený standard je s jednoduchším zariadením ale zato cenovo veľmi výhodný.

Lokalita: Bükfürdő
Západné Zadunajsko, HU

Izby

Všetky izby (63 dvojlôžkových, 5 trojlôžkových, 1 pre telesne postihnutých) a 3 apartmány sú vybavené s vaňou alebo sprchou, balkónom, chladničkou, farebným televízorom a telefónom.

Reštaurácia

Srdečne Vás pozývame do našej reštaurácie, kde výborní kuchári a čašníci spĺňajú Vaše priania. Podávame špeciality medzinárodnej, maďarskej kuchyne a diétne špeciality.

Liečba

V hoteli je vlastné liečebné centrum, kde môžu naši hostia na základe vyšetrení odborného lekára podstúpiť liečenie.

Môžete si vybrať z najmodernejších liečebných terapických ošetrení: fyzioterapia, podvodná masáž, bahenný zábal, rôzne liečebné zábaly, magnetická terapia, liečebná masáž.

Soľná jaskyňa –je účinná na prevencii alebo na zmiernenie príznakov alergie, astmy, nachladnutí, chrípke, zápalov priedušnice, zápalov tváre alebo horných dýchacích ciest.

Wellness & Beauty

 • Masáže
 • Perličkový kúpeľ 
 • Sauna
 • Solárium
 • Kozmetika , kaderníctvo
 • Manikúra a pedikúra

Športové možnosti

 • cyklistika
 • golf (Birdland Golf & Country Club)
 • tenis
 • jazda na koni
 • rybárstvo

Kúpele sa nachádzajú na 13. hektároch, majú 19 bazénov (6 krytých, 1 polokrytý a 12 voľných), okrem toho hostí čaká z vlani renovovaný rekreačný park.

 

KONTAKT: 

Adresa: H-9740 Bükfürdő, Termál körút 24.

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA