Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Forest hills hotel a golf****

Hotel Forest Hills & Golf**** sa nachádza 120 km juhozápadne od Budapešti, 160 km juhovýchodne od Viedne, neďaleko severného brehu jazera Balaton, jednej z najkrajších častí Maďarska, v oblasti Bakony.

Hotel na 40 hektárovom pozemku ponúka vynikajúcu kombináciu športu a relaxácie: dokonalú relaxáciu priamo v strede  Bakony. Aktívny a pasívny wellness s rôznymi športovými aktivitami (golf, tenis, chôdza, beh) a SPA relaxáciami.

Lokalita: Zirc
Stredné Zadunajsko, HU

Štvorhviezdičkový hotel očakáva svojich hostí  s 12 exkluzívnymi dvojlôžkovými izbami - podľa potreby (4 štandardné, 6 junior suít, 2 luxusné suity), ktoré sa nachádzajú na najvyššom poschodí hotel.

Klubovňa sa nachádza 50 metrov od hotela, na prízemí hotela Golf Reception a 4 dvojlôžkové izby na prvom poschodí. Klubovňa je dobrým doplnkom k budove hotela, majúc na pamäti vkusnosť a eleganciu izieb vrátane vybavenia a vybavenia. Hlavným lákadlom Clubhouse je jeho drevená konštrukcia, osobitná atmosféra spoločenských priestorov a krásny výhľad, ktorý vám umožní obdivovať zelenú jazdu na zeleni, ale môžete si tiež vychutnať západ slnka v Bakonyi.

Hosťovský dom je tiež v dochádzkovej vzdialenosti od hotela, kde sa nachádza priestranná obývacia izba a 5 izieb na prízemí (2 izby s manželskou posteľou, 3 izby s oddelenými lôžkami). Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny a skupiny priateľov. Z tejto budovy je tiež impozantný výhľad, pretože ponúka panoramatický výhľad na golfové ihrisko a lesnú prechádzku.

Naše golfové ihrisko s jedinečným dizajnom v celej Európe ponúka golfistom na 23 akroch skutočne jedinečný herný zážitok. Golfové ihrisko má 2 * 9 slotov určených pre pohodlné a príjemné, ale náročné hry pre každú fázu.

Náš hotel  ponúka nádherné ubytovanie v nádhernom prostredí, so širokou škálou kvalitných služieb (bar, kaviareň s terasou, wellness, tenis, nordic walking, bicykel, vonkajší bazén s teplou vodou).

Naša konferenčná miestnosť sa nachádza hneď vedľa hotela. Vybavenie izby vyžaruje stredomorské farby a náladu. Má tiež popredie, ktoré je ideálne pre recepcie alebo prestávky na kávu. Naša miestnosť  má tiež priamy vstup na terasu, kde si naši hostia môžu vychutnať panorámu golfového ihriska a driving range, ako aj krištáľovo čistý čerstvý vzduch Bakonyu. Technické vybavenie: projektor, flip chart, DVD prehrávač, plátno, CD prehrávač, ozvučenie, bezdrôtový mikrofón, mixážny zosilňovač a klimatizácia.

Reštaurácia v rodinnom štýle očakáva hostí  regionálnymi príchuťami a sezónnymi ponukami. Reštaurácia a terasa vedľa nej, ako aj naša terasa sú vhodné na priateľské stretnutia a firemné večere. Do 15 osôb ponúkame hlavné menu v štýle menu a viac ako 15 osôb ponúkame pre našich hostí obed / večeru formou bufetu, ktorý môže byť samozrejme pripravený z vopred odoslanej ponuky.

 

KONTAKT:

 

Tel: +36 88 573 310

E-mail: info@foresthills.hu

Web: www.foresthills.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA