Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hotel Kaskáda ****

Hotel Kaskáda **** sa nachádza v rekreačnej časti kúpeľného mesta Bojnice, známeho svojou bohatou históriou a krásnym prírodným prostredím. Bojnický zámok je jedným z najkrajších a najromantickejších zámkov v Európe, s bohatým animačným programom počas celého roka. V jeho blízkosti je zoologická záhrada, amfiteáter s programom sokoliarov a šermiarov a letné kúpalisko Čajka. Hotel je vzdialený cca 20 minút pešej chôdze od centra.

Lokalita: Bojnice
Trenčiansky kraj, SK

Hotel ponúka ubytovanie v 8 dvojlôžkových izbách, 6 apartmánoch s možnosťou prístelky a 2 rodinných apartmánoch pre 4 osoby s možnosťou prípravy 2 prísteliek. Celková kapacita včítane prísteliek je 46 lôžok.

Vybavenie izieb:  priama telefónna linka, TV-SAT, rádio, minibar, WC, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou (apartmány) a WIFI internetom. Parkovanie je možné priamo pred hotelom.

Hotel poskytuje priestory pre firemné akcie, školenia, konferencie, rodinné oslavy a svadby. Zabezpečíme stravovanie, konferenčné občerstvenie a na Vaše požiadanie poskytneme technické vybavenie, ktoré budete pre svoju akciu potrebovať.

Zrelaxovať a oddýchnuť si môžete v aquacentre s bazénom s protiprúdom, bylinkovými kaďami, saunou, whirlpool vaňami, soláriom, fitness centrom, masážami a rašelinovým zábalom.

 

 

AKTUÁLNE  POBYTY

Wellness víkend na 2 noci    

Cena: od 102 € osoba / pobyt

Balíček služieb zahŕňa

  • ubytovanie a stravu (raňajky) na 2 noci
  • bazén, fitnes centrum
  • 1 x masáž chrbta a šije, 1x bylinkový kúpeľ, 1x fínska sauna, 1x rašelinový zábal, 1x hydromasáž

 

Wellness víkend na 3 noci                

Cena:  od 143 € osoba / pobyt

Balíček služieb zahŕňa

  • ubytovanie a stravu (raňajky ) na 3 noci
  • bazén, fitnes centrum
  • 1 x bylinkový kúpeľ, 1x masáž chrbta a šije, 1x fínska sauna, 2x hydromasáž, 1x rašelinový zábal

 

Relax víkend na 2 noci           

Cena: od 91 € osoba / pobyt

Balíček služieb zahŕňa

  • ubytovanie a stravu (raňajky) na 2 noci
  • bazén, fitnes centrum
  • 1 x masáž chrbta a šije, 1 x hydromasáž, 1 x fínska sauna

 

ADRESA:

Addresa: ul. Jánošíkova 1301/24, 972 01 Bojnice

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA