Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hotel Therma****

NaturMed & Conference Hotel Therma**** sa nachádza v centre vzácnych liečivých prameňov medzi Budapešťou, Piešťanmi a rakúskym Burgenlandom, len 36 km od Bratislavy, v Dunajskej Strede. Z hĺbky 1600m tu vyviera horúca termálna voda.

Zameranie hotela: wellness, oddych a relax, pobyty pre rodiny s deťmi, NaturMed – orientálne metódy a procedúry, kongresové a konferenčné služby.

Lokalita: Dunajská Streda
Trnavský kraj, SK

Ubytovanie

K dispozícii je 63 komfortných izieb, štyri z nich s balkónom.

Okrem pripravovaných luxusných apartmánov sú k dispozícii 4 rodinné apartmány Family Suit s oddelenou spálňou a dvoma prísteľkami, 4 jednolôžkové izby a 53 dvojlôžkových izieb. Na požiadanie hotel poskytuje aj postieľku pre bábätká.

Hotelové izby sú zariadené pre Váš najvyšší komfort. Veľký dôraz je daný na kvalitný a útulný interiér.

Štandard znamená vysoké a široké americké postele s biomatracami. V každej izbe je satelitné TV, rádiobudík, minibar, rýchlovarná kanvica s výberom čajov a kávy, WiFi ZADARMO, telefón, stropný ventilátor, klimatizácia a izbový trezor.

Kúpeľne sú vybavené podlahovým vykurovaním, klasickou alebo rohovou vaňou či sprchovacím kútom so sedátkom. K výbave patria mramorové pulty, termostatické batérie, fén, rádio, 3 uteráky a kúpací plášť.

Hotel ponúka aj room servis. Okrem čistenia šatstva si môžete objednať aj raňajky do postele!

Stravovanie pre ubytovaných hostí

Podunajská oblasť je známa svojou výbornou kuchyňou. A´la cart reštaurácia Zerda a Snackbar sú celý deň k Vašim službám s ponukou medzinárodnej kuchyne a tradičných slovenských a maďarských špecialít.

Raňajky sú podávané formou bohatých švédskych stolov v priestoroch reštaurácie, Jaeger salóna prípadne na letnej terase. Hostia si tiež môžu voľne vybrať z ranného menu formou obsluhy.

Obedy a večere (polpenzia, plná penzia) sú podávané formou švédskych stolov alebo výberom v priestoroch reštaurácie, Lobby baru alebo na letnej terase.

Hostia majú vždy k výberu 2x predjedlo, 2x polievku, 4x hlavné jedlo a 2x dezert. Dodatkovú stravu je možné riešiť v a´la carte reštaurácii.

Nápoje si môžete dať aj v Lobby bare, kde sú hostia obslúžení od prvej rannej kávy počnúc až po posledný drink na dobrú noc.

Wellness centrum Balneo&AsiaSpa

Ubytovaní hostia majú do hotelového wellness centra neobmedzený vstup a po celý čas pobytu ho môžu využívať.

V hoteli je 5 vnútorných bazénov (veľký relaxačný bazén s perličkou a protiprúdom, 3 kľudové sedacie bazény, Kneippov bazén pre nohy (chôdza po kameňoch pri striedaní teplej a studenej vody), chrlič na chrbát, jacuzzi a v letných mesiacoch vonkajší bazén SundancePool.

NOVINKOU je aquabike – rotoped pod vodou!

V saunovom svete nájdete 3 sauny. Ruskú saunu s ochladzovacím bazénikom, infra saunu s bylinkovými výťažkami pre relax a vnútorné prehriatie organizmu (odporúča sa pred masážou na uvoľnenie svalstva) a parnú saunu, ktorá je dobrá na prečistenie dýchacích ciest a uvoľnenie pórov pokožky.

Pre odpočinok je pripravené tepidárium s vyhrievanými ležadlami.

Oddelenie NaturMed&Fitness prináša tisíce rokov osvedčené orientálne metódy a zároveň Vám poskytne rehabilitačné procedúry 21. storočia.

V rámci Balneo&AsiaSpa sa nachádza pracovisko THAI MASSAGE, kde sú okrem klasických orientálnych metód poskytované thalasso, reflexná a klasická masáž.

Zábava

V rámci hotela je ponúkaných množstvo menej adrenalínových programov a aktivít.

American Bowling Bar – štýlový nočný klub len pre hotelových hostí 2 bowlingové dráhy, stolný futbal, poľovnícky trenažér LaserShoot. Na požiadanie diskotéka s karaoke.

Rozvaľte sa na hlbokých gaučoch Buddha Bar-u v totálnej relaxačnej atmosfére pri Chill-out hudbe. Niekoľko krokov od Vás sa nachádza vonkajší plavecký bazén a multifunkčné tenisové ihrisko s umelou trávou a umelým osvetlením.

Nordic walking - Na recepcii Vám ukážeme fotografie, pomôžeme vybrať trasu, poskytneme mapy a zapožičajú Nordic palice.

Cyklotúry - Na recepcii Vám pomôžu s výberom trasy, poskytnú mapy a zapožičajú bicykle. Malebné chodníčky v lužných lesoch popri Malom Dunaji, na hrádzi Gabčíkovskej priehrady, či pri starom ramene Dunaja.

Pre deti

Pre najmenších je v Hoteli zariadená Deckotéka, kde sa zahrajú deti od 1 roka. Desiatky kusov Mega stavebnice, stovky zaujímavých hračiek a tisíce farebných loptičiek. Pripravené sú tiež vymaľovánky s farebnými ceruzkami. Deckotéka je vybavená mini nábytkom pre deti, ale aj pohodlným sedením pre rodičov s časopismi. Tých väčších určite poteší certifikovaný šmykľavkový hrad a s ochrannou sieťou. Biliard, bowling, videohry a hlavne internetové pripojenie WiFi zadarmo.

V dobrom počasí sa môžu detičky vyšantiť v Deckoland-e s dobrodružným hradom v korune stromu a lanovou dráhou.

 

 

KONTAKT

Adresa: Priemyselná 4,  929 01 Dunajská Streda

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA