Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
Hotel Savannah**** Znojmo

Na českej strane hraničného prechodu Hatě - Kleinhaugsdorf, takmer na dohľad od stredovekého mesta Znojma  otvára svoju náruč medzinárodný hotel Savannah deluxe. Okrem vysokého štandardu štyroch hviezdičiek vám pobyt spríjemní ústretový personál, výborná kuchyňa a  wellness centrum. Komplexnú ponuku služieb dopĺňa najmodernejšie kongresové centrum.

Súčasťou hotela je jedno z najväčších českých kasín, kde možno zažiť atmosféru pravej Ameriky. Zároveň je hotel Savannah centrom ajurvédy, prastarej liečebnej metódy.

Lokalita: Znojmo
Jihovýchod, CZ

Ubytovanie v Hoteli Savannah v Hatích u Znojma ponúka veľmi komfortných 70 dvojposteľových izieb a 6 luxusných apartmánov, ktoré Vám splní Vaše očakávania.

Typ izby:

Izba Komfort – vybavenie: klimatizácia, kúpeľňa s vaňou, telefón, Flat Screen TV so satelitným pripojením, minibar, trezor, internet

Izba Executive – vybavenie: klimatizácia, kúpeľňa s vaňou, telefón, Flat Screen TV so satelitným pripojením, minibar, trezor, internet

Apartmán - vybavenie: klimatizácia, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, telefón, LCD TV so satelitným pripojením, minibar, trezor, vysokorýchlostný internet, obývacia izba  s druhou LCD televízorom, druhé WC prístupné z obývacej izby

Cenník

Jednolôžková izba Komfort               2.090,- CZK
Dvojlôžková izba Komfort                 2.860,- CZK
Jednolôžková izba Executive           2.290,- CZK
Dvojlôžková izba Executive             3.060,- CZK
Apartmán                                              4.320,- CZK

Reštaurácia a bar  - Lobby, reštaurácia a bar Vás očarí svojou otvorenosťou a veľkorysosťou. Kuchyňa ponúka ako české tak i medzinárodné špeciality. Bar Vás pohostí širokým výberom nápojov a koktailov.

Konferenčné sály -  konferenčné zázemie hotela Savannah je pripravené hostiť známej vedeckej konferencie aj diskrétne obchodné rokovania, rovnako ako firemné oslavy alebo svadby všetkých veľkostí. Variabilné riešenie 8 sál s kapacitou 15 - 500 osôb. Vhodné napr.  pre firemné večierky, oslavy, svadby apod.

Wellness & Spa  - hotelové wellness & spa centrum, do ktorého je pre hotelových hostí vstup zadarmo, Vás nadchne svojim plaveckým bazénom (22 x 8 m), saunou, parným kúpeľom a kardiofitness centrom. Pre milovníkov exotiky a relaxačných terapií ponúkame ajurvédske wellness masáže a procedúry vykonávané vyškolenými terapeutmi zo Srí Lanky.

 

 

KONTAKT:

Adresa: Chvalovice-Hatě 198, CZ – 669 02 Znojmo
Tel.: +420 515 284 084
Fax: +420 515 262 815
E-mail: hotel@hotel-savannah.com

Web: www.hotel-savannah.com

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny