Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
Hungarospa Thermal Hotel***, Hajdúszoboszló

Hungarospa Thermal Hotel s vlastnými liečivými kúpeľmi sa nachádza v pokojnej štvrti mesta Hajdúszoboszló, vedľa obľúbeného wellness centra Hungarospa, najväčšieho kúpeľného komplexu v Európe.

Naše liečebné zariadenie očakáva našich milých hostí s 3 termálnymi bazénmi s rôznym stupňom teploty vody a s jedným vonkajším, po celý rok prevádzaným termálnym bazénom, so saunovým parkom (fínska sauna, infrasauna, parná kabína).

Lokalita: Hajdúszoboszló
Eastern Hungary, HU

Hungarospa Thermal Hotel *** superior má 105 dvojlôžkových izieb, 3 apartmány, 6 rodinných trojlôžkových izieb a 3 izby postavené na ubytovanie telesne postihnutých osôb.

Klimatizované izby (od 15. mája do 15. septembra, alebo ak je vonkajšia teplota min. 25 ° C alebo viac), sú komfortne vybavené kúpeľňou (niektoré izby s vaňou), farebnou televíziou, telefónom, minibarom a trezorom.

V izbách sú k dispozícii kúpacie plášte. Niektoré izby majú parkety pre alergikov. Prístup na internet je k dispozícii vo všetkých izbách. Niektoré izby sú pre nefajčiarov. Všetky izby majú lodžiu alebo francúzsky balkón.

Pre našich hotelových hostí sú bezplatné nasledujúce služby: termálne kúpaliská hotela, sauna, infrasauna, parná kabína, uzavreté parkovisko, župan, internet a najväčší kúpeľný komplex v Európe: termálne kúpalisko, vonkajšie kúpele (máj - september), krytý bazén Árpád, vstup do aquaparku Aqua-Palace uzavreté rekreačné kúpele (výnimkou v deň odchodu).

Termálne kúpalisko

Termálne kúpalisko Hajdúszoboszló je otvorené po celý rok od 7.00 do 19.00. K dispozícii sú 3 kryté bazény a 4 vonkajšie bazény s atraktívnymi službami, ktoré sú k dispozícii pre hostí. Na základe našej kontrolovanej a kvalifikovanej termálnej vody môžete pod lekárskym dohľadom získať viac ako 40 druhov ošetrení.

Aquapark V areáli aquaparku sa tiež nachádza prvý maďarský aquapark, otvorený v roku 2000. Z nástupnej plošiny s nadmorskou výškou 12 metrov si môžu milovníci „veľkej striekajúcej vody“ vybrať z 9 rôznych šmýkačiek. Spoločná dĺžka veľmi populárnych vzrušujúcich snímok je viac ako jeden kilometer! Najmladších ohromí niekoľko mini šmýkačiek, slonov skutočnej veľkosti stojacich v bazénoch, vodný hrad s hubicami a detské ihrisko s drevenými hračkami. Pre tých, ktorí hľadajú uvoľnenejšie vodné zážitky, odporúčame unášanú rieku. Prístup do Aquaparku je možné so špeciálnou vstupenkou.

 

KONTAKT:

Adresa: 4200 Hajdúszoboszló, Józsaf Attila u. 25

Tel.: +36 52  558 553, +36 52  558 554,

Email: hotel@hungarospa.hu

Web: www.hungarospathermalhotel.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA