Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií

Dráva Hotel Thermal Resort****, Harkány

 

Štvorhviezdičkový Dráva hotel Thermal Resort a Termál kemping Apartmány sa nachádzajú v meste Harkány, priamo v susedstve liečebných kúpeľov, v tichom, kľudnom prostredí na 7 ha trávnatej a stromami vysadenej ploche.

Harkány je jedno z najznámejších kúpeľných miest v strednej Európe. Liečivé účinky vody a a liešivého bahna pomáhajú pri liečbe reumatických ochorení. Pitie termálnej vody pomáha pri liečbe ochorenia dýchacích ciest.


viac informácií
VILLAPARK Várgesztes

Villapark Várgesztes  sa nachádza ďaleko od hluku veľkého mesta(od Budapešťi  70 km), ale v živom prostredí ponúkame jedinečný spôsob relaxácie, ktorý kombinuje všetky výhody rekreačného parku a rodinného domu. Môžete si vybrať z 125 samostatných domov obklopených líniami Vértes. V parku sa nachádza zážitkový bazén, vonkajší bazén, wellness služby, športové ihriská, prehlidky pre jazdcov a pre cyklistov.

Lokalita: Várgesztes
Budapest a okolie, HU

Wellness

V budove hotela sa nachádza zážitkový bazén s rozlohou 300 m2, ktorý slúži pre pohodlie a relaxáciu našich hostí po celý rok.  K dispozícii je aj detský bazén, a bazén pre najmenších so šmykľavkou.

Ďalšie wellness služby - jacuzzi,sauna,  masáže. Vonkajší časť villaparku ponúka  bazén s tobogánom a detský bazén pre najmenších.

Gastronómia

Stravovacie služby Vám ponúkame vo forme polpenzie alebo  plnopenzie.

Okrem medzinárodnej a stredomorskej povahy našej kuchyne sa zdôrazňujú domáce maďarské chute.Pre našich najmenších  návštevníkov máme špeciálne detské menu: známe a obľúbené jedlá môžu mať pocit, akoby boli doma. Pripravujeme aj bezlepkovú a vegetariansku stravu.

Voľný čas

V budove Park Centrum naši animátori zabaviadeti cez víkend a v hlavnej sezóne každý deň.  V detskom kútiku je pripravený labyrint, kde sa Vaše ratolesti môžu vybehať, skákať, liezť, šmýkať sa, takže rodičia sa bez problémov môžu oddychovať. V letnej sezóne sú animačné programy od rána do večera ( napr. lukostreľba, jazda na koni, vodné dobrodružstvá, športové programy, atď

V areáli Villapark je niekoľko detských ihrísk s pieskoviskom, hojdačkami a tobogánmi. Pre veľké sú k dispozícií rôžne športové ihriská, ako trávnaté a piesočné futbalové ihriská, volejbalové ihriská a tenisové kurty pre začiatočníkov.

 

KONTAKT:

Adresa: 2824 Várgesztes,  Villapark 201/25

Tel:  06 34 494 494

E-mail: foglalas@villapark.hu

Web: www.villapark.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA