Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
Best Western Pannonia Hotel **** Sopron

Best Western Pannonia Hotel ****  je najstarším hotela mesta Sopron, postavený v roku 1893 v štýle klasicizmu, nachádza sa v samom srdci historického mesta. Hotel očakáva vo svojom pôvodnom lesku svojich hostí s 62 individuálne vybudovanými izbami, uspokujúcimi všetky nároky.

Ponuka platí do 20.dec. 2017

CENA: od 50,75-€ / osoba/ noc

Lokalita: Západné Zadunajsko, Sopron
,

Rozmaznávací pobyt

Ponuka platí do 20.12.2017 (okrem sviatkov)

Cena : 50,75 Euro / osoba / noc + miestny  poplatok cca 1,30 €/osoba od 18 rokov

V cene :

  • 2 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe
  • bohaté raňajky formou bufetu
  • 3-chodové obedy alebo večere
  • uvítací nápoj
  • 1 procedúra podľa výberu: masáž chrbta alebo  masáž chodidiel alebo masáž s bankovaním na spaľovanie tukov
  • vstup do wellness centra ( plavecký bazén, fínska sauna, jacuzzi )
  • Wifi internetové pripojenie v celom hoteli
  • business corner
  • infrasauna – 30 min.

 

Pre viac informácii o hoteli kliknite sem

 

KONTAKT:

Adresa: 9400 Sopron, Várkerület 75.

 

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny