Odporúčame:

Aquasol Resort, Mosonmagyaróvár

 

Aquasol Resort je vzdialený 30 minút jazdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čaká na svojich hostí v útulnej časti Mosonmagyaróvári.    

Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, ktorá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Zámocké domy z 19. storočia nesú známky barokového štýlu i raného romantizmu.


viac informácií

AQUA Hotel Termál, Mosonmagyaróvár

 

Hotel sa nachádza v Mosonmagyaróváre, v severozápadnej časti krajiny, pri hlavnej bráne do malebnej krajiny Žitného ostrova. Vďaka zemepisnej polohe tohto mesta sa nachádza blízko rakúskej aj slovenskej metropole a 160 km od Budapešti.

Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov "Bio" Flexum, nachádza sa v kúpeľnom areáli, v srdci mesta. Hotel ako jediný v meste ponúka svojim hosťom zdarma, ako súčasť ubytovania, aj vstupenku umožňujúcu voľný vstup na kúpalisko.


viac informácií

Aphrodite Hotel**** Zalakaros

 

Rodinný  Hotel Aphrodite sa nachádza v mestečku Zalakaros, 100 m od vchodu Termálnych a liečebných kúpeľov Zalakaros, v susedstve hotela Venus,  ktorý očakáva svojich hostí od roku 2011.

Hotel očakáva svojich hostí s komfortne zariadenými izbami a apartmánmi (apartmán s vírivou vaňou, prezidenstký apartmán). Relaxáciu  a liečbu  zabezpečuje wellness centra hotela.


viac informácií

Hotel Kamilla****, Balmazújváros

 

Hotel Kamilla bol otvorený v júni 2017 a ponúka ubytovanie v centre mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a kúpaliska Kamilla.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta, 200 km od Budapešti, 25 km od Debrecínu, druhého najväčšieho mesta v krajine a medzinárodného letiska v Debrecíne. Diaľnica M3 sa nachádza 10 km od mesta Balmazújváros, takže na letisko Liszt Ferenc sa dostanete za 2 hodiny.


viac informácií

Tisza Balneum Hotel****, Tiszafüred

 

Tisza Balneum Hotel**** sa nachádza v jedinečnom prostredí priamo na pobreží jazera Tisa. Hotel poskytuje ubytovanie v hlavnej dvojposchodovej budove, kde je k dispozícii 51 izieb( z toho 44 dvojlôžkových izieb, 7 apartmánov)  a 8 samostatných domčekov so 16 apartmánmi.

K ďalšiemu zázemiu hotela  patria parkovisko, tenisové kurty, prístav lodí, vybudované rybárske miesta a lehátka k slneniu.


viac informácií
Hotel Marina-Port****, Balatonkenese

Hotel Marina Port sa nachádza pri prístave v mestečku Balatonkenese. Má 74 izieb. Je vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Ponúka reštauráciu, wellness centrum a klimatizované izby.

Ponuka platí do 15.06. 2017

CENA: od 92-€ /osoba/ 2 noci

Lokalita: Hungary, Balatonkenese
,

Rodinný wellness pobyt - deti do 8 rokov ZADARMO

Platný od 31.03 do 15.06.

  • ubytovanie s polpenziou
  •  vlastná pláž s ležadlami, vnútorný detský bazén, herňa pre deti s animačným programom
  • vstup do wellness a fitness centra hotela
  • športové aktivity ( vonkajšie ihrisko, plážový volejbal, futbalové ihrisko, stolný futbal, stolný tenis,šach, trampolína, gokart)
  • župan pre dospelých
  • kreatívne programy pre deti
  • Wifi, parkovanie

CENY:  od nedeľe do štvrtka

  • 92 EUR/ osoba/ 2 noci v dvojlôžkovej izbe s balkónom alebo v rodinnej izbe
  • 106 EUR/ osoba/ 2 noci v panoramatickej dvojlôžkovej izbe
  • príplatok za piatok a sobotu : 4000 HUF/osoba/noc

 

KONTAKT:

Adresa: 8174 Balatonkenese, Kikoto u. 4

Tel.:  0036 88 492 369

E-mail : info@hotelmarinaport.hu

Web: www.hotelmarinaport.hu

                                                           POČASIE

 

 

 

                                                           REKLAMA


 

Kojenecké oblečenie za rozumné ceny